Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W-f 5b chłopcy - lekcja 1

Drodzy Uczniowie!

W związku z szerzącą się epidemią koronawirusa nie tylko widowiska sportowe są odwołane, ale także zamykane są obiekty przeznaczone do rekreacji, tj. baseny, siłownie. Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej nie będziemy mogli również spotkać się w sali gimnastycznej czy na boisku szkolnym. Wszyscy nauczyciele zostali zobligowani do prowadzenia zajęć online, czyli zdalnie. Dotyczy to również nauczycieli wychowania fizycznego. Powstaje jednak pytania: jak nalezy to zorganizowac?

Co zrobić, aby zachęcić Was, Drodzy Uczniowie, do podejmowania aktywności fizycznej w tym trudnym czasie? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że inni nauczyciele dostarczają Wam wiele materiałów dydaktycznych, zadań, prac i projektów do wykonania. Ważne, aby nie rezygnować z wysiłku fizycznego. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Was przykry obowiązek, ale prawdziwa przyjemność i dobra zabawa. Ze swojej strony mogę obiecać, że za wykonane zadania (które będziecie mieli do wykonania) będą oceny z przedmiotu. Każdy Wasz pomysł, inicjatywa i wszelkie kreatywne działania będą mile widziane i wręcz oczekiwane.

I tak pierwszego dnia zachęcam wszystkich do zabawy (rozgrzewka) dostępnej na stronie:

Zadanie dla WAS:

Proszę, abyście nagrali krótki filmik (może być na telefonie) do 10 min - Jak ćwiczę w domu? Możecie ćwiczyć sami, możecie namówić rodzeństwo albo swoich rodziców / opiekunów. Liczę na Waszą kreatywność, ale proszę - bezpiecznie.

Filmik możecie przesłać na mój adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na messengera Katarzyna Domańska Łosin.

Czekam na Wasze filmiki do następnego piątku (do 3 kwietnia).

Mam do Was jeszcze jedną prośbę - napiszcie mi proszę, jaki sprzęt sportowy posiadacie w domu (tzn, piłki, drążek, rower stacjonarny…) - tą informację prześlijcie mi na librusa jak najszybciej się da.

Dziękuję. Pozdrawiam Was serdecznie Wasza Pani od Fikołków;)

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 W-f 5b chłopcy - lekcja 1.
Powered by Joomla 1.7 Templates