Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bal zielonych 2017

IMG 6319Dnia 20.04.17r. w godz.9.30-11.00 odbyła się w naszej szkole tradycyjnie od lat organizowana impreza ekologiczna -„ Bal Zielonych”. W balu brały udział dzieci z zaproszonych oddziałów „0” z przedszkola „ U cioci Gosi” i  „Zerówki” z naszej szkoły oraz uczniowie kl. I , II i III. Bal rozpoczął się występem dzieci koła teatralnego, które zaprezentowały przedstawienie pt. „Przyjaciele lasu”. Następnie, oprócz tańców i  zabawy, przeprowadzone zostały konkursy o tematyce ekologicznej dostosowane dla odpowiednich grup.

IMG 6307

IMG 6318

Uczestnicy konkursów uhonorowani zostali medalami i drobnymi upominkami. Dzieci  z oddziałów zerowych otrzymały również pamiątkowe zakładki ze zdjęciami i logo naszej szkoły. Wszyscy bawili się znakomicie!

Bal zorganizowały i przeprowadziły:

Izabela Reszke, Iwona Jaczewska, Jadwiga Piotrowska i Joanna Lachowska.

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Bal zielonych 2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates