Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Kosmiczny dzień w zerówce

IMG 903228.02.2018r. dzieci z zerówki wraz z wychowawczynią p.Jadwigą Piotrowską zorganizowały "Dzień Kosmity". Wszyscy poprzebierali się za kosmitów, ufoludków oraz innych kosmonautów. Odbył się konkurs na najfantastyczniejszego kosmitę. Oczywiście każdy przybysz z innej planety otrzymał nagrodę. Zabawa była prawdziwie kosmiczna.

 

 

IMG 9034

{gallery}kosmita{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Kosmiczny dzień w zerówce.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65