Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tłusty czwartek w IIa

P12306528 lutego 2018r. w "tłusty czwartek" uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią Alicją Jaroszyńską wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w ZS nr2 im. Ks. Warcisława w Szczecinku. Dzieci pod okiem pana Łukasza Szymańskiego uczyły się wypiekać słodkie bułeczki. Z wielkim zaangażowaniem każdy wykonał kilka sztuk, które potem trafiły do wielkiego pieca.

 

P1230659

Pan Łukasz zapoznał również dzieci z wieloma rodzajami mąk, których używa się do wypieku. Na koniec naszego spotkania dzieci ze smakiem pałaszowały swoje bułeczki. BYŁY PYSZNE!!!

Więcej zdjęć w Galerii...

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Tłusty czwartek w IIa.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65