Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajkowe spotkanie z Czerwonym Kapturkiem...

SAM 62966 grudnia 2017r. odbyło się przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy 1b. Dzieci zaprezentowały swoim kolegom i koleżankom z klasy 1a, 1c i 1d teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek”. Baśń Czerwony Kapturek jest przykładem baśni ostrzegawczej, która pokazuje skutki nieodpowiedniego zachowania. Uczy, że należy słuchać dorosłych nawet wtedy, gdy czegoś zabraniają, bo mają bogate doświadczenie życiowe i działają dla dobra dzieci. Pokazuje również  jakie postępowanie i cechy charakterudobre i godne naśladowania, a których trzeba się wystrzegać, bo jak w każdej baśni dobro zostało nagrodzone, a zło -  ukarane.  

SAM 6263

Dzieci perfekcyjnie odegrały swoje role, a słuchacze prawidłowo odebrali przesłanie baśni. Po występie  aktorzy zostali obdarowani gorącymi brawami, na które w pełni zasłużyli.

SAM 6275
Potem nastąpił długo wyczekiwany moment rozpakowywania prezentów od Świętego Mikołaja. Było przy tym wiele radości i zabawy, bo przybysz z Laponii uznał, że każdy uczeń naszej szkoły zasłużył na upominek.

SAM 6277

Uczniowie klasy 1b  wraz z wychowawczynią p.Alicją Russ-Szyszko dziękują bardzo Rodzicom za pomoc w przygotowaniu rekwizytów, wykorzystanych w przedstawieniu. 

SAM 6315

 Alicja Russ- Szyszka

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Mikołajkowe spotkanie z Czerwonym Kapturkiem....
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65