Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ślubowanie Klas Pierwszych

DSC 000619.10.2018r. odbyło się Ślubowanie Klas Pierwszych. W tej zacnej uroczystości wzięło udział 5 klas pierwszych: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e wraz z nauczycielkami: p.Jolantą Chalusiak, p.Agnieszką Paszkiel, p.Barbarą Dobiańską, pKrystyną Guzdaj oraz p.Renatą Balcer-Klein. Uroczystość zaszczycił swą obecnością Burmistrz Miasta Szczecinek - Pan Jerzy Hardie-Douglas. Uczniowie klas I pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały program artystyczny: wiersze, piosenki oraz taniec z szarfami biało-czerwonymi, które nawiązywały do obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości...

Czytaj więcej...

Odwiedziny w straży pożarnej klasy IIIb

P60101111 czerwca 2018r. w Dniu Dziecka klasa III b wraz z wych. Agnieszką Paszkiel wybrała się do Straży Pożarnej. Dzień był jednym z realizowanych dni innowacji „Żyj zdrowo – czuj się bombowo”. Tym razem uczniowie zapoznali się z pracą strażaka oraz przyswoili wiedzę dot. bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W straży widzieli sprzęt, wozy do gaszenia różnorodnych pożarów, a także miejsca gdzie strażacy spędzają swój codzienny czas.

Czytaj więcej...

Klasy III na Mysiej Wyspie

DSC 0624W tygodniu integracji uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły, wszyscy uczniowie klas III mieli spotkanie na Mysiej Wyspie. Dzieci dotarły tam statkiem, co było dla wszystkich ogromna frajdą. Na wyspie klasa III b spędziła czas  na sportowo. Przybyli prawie wszyscy rodzice, którzy włączyli się do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej...

Bal zielonych 2018

IMG 9409Dnia 24.04.2018r. w godz. 9:00-10:30 tradycyjnie odbyła się impreza ekologiczna pt. "Bal Zielonych". W balu wzięły udział dzieci z zaproszonych przedszkoli: "U Cioci Gosi", "im. Kornela Makuszyńskiego" oraz dzieci z oddziałów 0-II naszej szkoły. Uczestnicy balu podczas udziału w zabawach tanecznych oraz konkurencjach sportowych udowodnili, że zasługują na miano "Przyjaciół Przyrody". Dzieci w nagrodę za uczestnictwo w balu otrzymały słodkości. Wszyscy bawili się wspaniale!

Czytaj więcej...

Święto czekolady

SAM 719812 kwietnia 2018r. to najsłodszy dzień w roku, bo właśnie wtedy na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady. W tym dniu wszystko kręci się wokół tego smakołyku. Uczniowie, ubrani w kolory czekolady mieli okazję zapoznać się z jej historią: skąd pochodzi, z czego się składa, jakie są  jej rodzaje oraz, że ma mnóstwo witamin, natomiast szkodzi jedzona w dużych ilościach. To był naprawdę słodki  dzień. Z tej okazji w klasie pojawiła się czekoladowa fontanna, w której dzieci mogły maczać truskawki, banany czy biszkopty.

Czytaj więcej...

Sprawdzian klas 3 - 2018

DSC 0045W dniach 11 - 12 kwietnia 2018r. w naszej szkole uczniowie klas trzecich przystąpili do pierwszego poważnego egzaminu w swoim życiu - Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Testy zostały opracowane przez wydawnictwo MAC. Sprawdzian miał na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacyjnego. 

Czytaj więcej...

O tym jak jajko pisanką zostało

SAM 7138Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy 1b przygotowali przedstawienie pt. ”O tym jak jajko pisanka zostało”, wprowadzając wszystkich w świąteczną atmosferę. Mali aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności przed Rodzicami, kolegami i koleżankami z klas pierwszych, oddziału przedszkolnego oraz dzieci z Przedszkola i Żłobka Niepublicznego „Tęcza”.

Czytaj więcej...

Wkrótce Wielkanoc

DSC 0101Dnia 23.03.2018r. odbyły się wspólne zajęcia rodziców i dzieci z oddziału przedszkolnego pt. "Wkrótce Wielkanoc". Maluchy wspólnie z rodzicami ozdabiały jajka, które zmieniły się w piękne pisanki. Dzieciaki bawiły się wspaniale. 

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet i Dzień Chłopaka w 3c

20180308 101946To były szczególne Dni w naszej klasie. W czwartek 8 marca 2018 roku, obchodziliśmy w naszej klasie ŚWIĘTO KOBIET…  Atrakcje dla Pani i dziewczynek przygotowała chłopięca  część klasy wraz z rodzicami i wychowawczynią. Było tradycyjne „100 lat”, życzenia, upominki w postaci laurek, kwiatka i słodkości. Chłopcy bardzo się starali, aby ten dzień był szczególny - wesoły, kolorowy i miły, gdyż wiele zawdzięczają swoim koleżankom.

Czytaj więcej...

Kosmiczny dzień w zerówce

IMG 903228.02.2018r. dzieci z zerówki wraz z wychowawczynią p.Jadwigą Piotrowską zorganizowały "Dzień Kosmity". Wszyscy poprzebierali się za kosmitów, ufoludków oraz innych kosmonautów. Odbył się konkurs na najfantastyczniejszego kosmitę. Oczywiście każdy przybysz z innej planety otrzymał nagrodę. Zabawa była prawdziwie kosmiczna.

 

Czytaj więcej...

Tłusty czwartek w IIa

P12306528 lutego 2018r. w "tłusty czwartek" uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią Alicją Jaroszyńską wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w ZS nr2 im. Ks. Warcisława w Szczecinku. Dzieci pod okiem pana Łukasza Szymańskiego uczyły się wypiekać słodkie bułeczki. Z wielkim zaangażowaniem każdy wykonał kilka sztuk, które potem trafiły do wielkiego pieca.

Czytaj więcej...

Pędzą wnuki ulicami…

SAM 6721Dnia 12 stycznia 2018r.o godz.9.00 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie się zjawili, by wziąć udział w obchodach tego święta. Uczniowie z klasy 1b przedstawili program artystyczny. Były wiersze, piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz  wierszy i piosenek, goście obejrzeli również  przedstawienie pt. "Święta w blasku gwiazd".

Czytaj więcej...

Niech żyje bal! - 2018

IMG 8709Karnawał czas zacząć! 9.01.2018r. uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w balu karnawałowym pod hasłem "Bal w świecie trolli". Jak co roku dzieci przepięknie były przebrane nie tylko za postaci magiczne ze świata trolli, ale również za księżniczki, rycerzy, supermenów, zwierzątka ze świata baśni i bajek.

Czytaj więcej...

Jasełka w 2a

IMG 8623Dnia 22 grudnia 2017r. w naszej szkole z bożonarodzeniowym przesłaniem dla dzieci z młodszych  klas, nauczycieli oraz rodziców i dziadków wystąpili uczniowie klasy 2a, prezentując na scenie Jasełka. Zostały one przygotowane pod opieką wychowawczyni p. Alicji Jaroszyńskiej. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym występem podbili serca publiczności.

Czytaj więcej...

Święta w blasku gwiazd

IMG 9309Dnia 20.12.2017r.uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią p.Alicją Rus-Szyszką zaprosili swoich bliskich na przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Święta w blasku gwiazd”, natomiast 21 grudnia kolegów z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Mikołajki w klasie 2a

DSC 13106 grudnia 2017r. to magiczna data. Wszyscy z utęsknieniem czekają na odwiedziny Mikołaja. Bo któż nie lubi dostawać prezentów??? W tym roku i do naszej klasy zawitał Mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały paczki. Pani Ala też! Chyba byliśmy grzeczni????

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy 0 - III.
Powered by Joomla 1.7 Templates