Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Święto Konstytucji 3 Maja 2017

DSC 0001Dnia 28 kwietnia 2017r. w szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3-go Maja. Uczniowie klas 4b, 4c i 5c pod kierunkiem p. Lucyny Powiłajtis i p. Zbigniewa Lewickiego przygotowali montaż poetycki poświęcony temu świętu. Chór szkolny prowadzony przez p. Beatę Anderman, skocznie zachęcał do wspólnego odśpiewania piesni "Witaj majowa jutrzenko", "Polska flaga".

 DSC 0018

Przypomniano, czym jest i była Konstytucja oraz jacy wielcy reformatorzy dbali o zapisy i jej treść. Hasło: "Wdzięczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się jaj płaci" zostao zrealizowane, a uczniowie, poprzez swój galowy ubiór, godnie zaprezentowali się i oddali cześć Konstytucji 3-go Maja oraz Dniu Flagi.

DSC 0003

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Święto Konstytucji 3 Maja 2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates