Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Międzynarodowy Dzień Tańca w Siódemce

image225W piątek, 28 kwietna w naszej szkole się działo! Po pierwsze - oczywiście - świętowaliśmy z okazji 3 Maja. Były stroje galowe, akademie… Po drugie - Miejski Konkurs BRD, więc po szkole krążyli rowerzyści. No i po trzecie - postanowiliśmy trochę potańczyć, bo 29 kwietnia wypada Międzynarodowy Dzień Tańca.

 

image221

Z inicjatywy jednej z uczennic, Oksany Bodnar, Samorząd Uczniowski postanowił skorzystać z okazji i  rozruszać nieco szkolną społeczność, skupioną pilnie na nauce i samodoskonaleniu... Tańczyliśmy więc belgijkę, która okazała się niezbyt skomplikowana, ale za to w naturalny sposób połączyła uczniów z różnych klas, o różnej płci i wieku, a nawet - uczniów i nauczycieli! Bo ci ostatni także pląsali, co prawda reprezentowani dość nielicznie, ale za to jak!

image227

Podczas długiej przerwy na holu szkolnym zebrali się ochotnicy do tańca i ci, którzy woleli się poprzyglądać. Poćwiczyliśmy wcześniej troszkę i efekt okazał się świetny. Bawiliśmy się wszyscy bardzo dobrze i powstała koncepcja, że należałoby takie taneczne przerwy wprowadzać częściej, co jest do rozważenia. Oczywiście, w przyszłym roku szkolnym.

{gallery}belgijka{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Międzynarodowy Dzień Tańca w Siódemce.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65