Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Koloru

P1220620Z uczniowskiej inicjatywy 12 kwietnia  w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Koloru.  Samorząd Uczniowski otrzymał zgodę Dyrekcji, by tego dnia mundurki zostały w domowych szafach. Warunkiem była co najmniej 50-procentowa „koloryzacja” wszystkich klasowych osobników, łącznie z wychowawcami. Wcześniej każdy zespół klasowy wylosował dla siebie kolorek - od bieli po róż - i ten kolor musiał dominować w dziecięcych strojach. Specjalna, bardzo szacowna komisja złożona z opiekuna SU oraz jego członków zbadała uważnie poziom zabarwienia w poszczególnych klasach.

 

P1220621

Wygrali ci, którzy mieli najwyższy odsetek ubranych np.  w zielenie lub twarzowe żółcie uczniów. Przeliczono obecnych i dokonano skrupulatnych obliczeń i okazało się, że wygranych jest więcej niż jedna klasa!

P1220622

Zwycięzcami są uczniowie z klas  VIb oraz Vc – prawie sto procent ! Na wyróżnienie zasługują klasy  IVc, Va i Vd   , w których zabrakło do sukcesu bardzo niewiele.

P1220623

Warto było powalczyć o zwycięstwo, bo oprócz tego, że był to w szkole bardzo kolorowy dzień, w dodatku „bezmundurowy”, to wartością dodaną dla zwycięzców jest wybrany dzień , w którym nie muszą się przygotowywać do zajęć, nie będą mieli żadnej kartkówki ani odpytywania, no więc pełnia uczniowskiego szczęścia!

P1220624

Być może ten dzień na stałe wejdzie do Samorządowego Kalendarza Imprez Szkolnych. Zobaczymy w przyszłym roku. A zwycięzcom gratulujemy zorganizowania i klasowej solidarności.

P1220626

Poza tym  trzeba przyznać, że raz na jakiś czas taka kolorowa szkoła robi naprawdę fajne wrażenie.

P1220627

P1220628

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Dzień Koloru.
Powered by Joomla 1.7 Templates