Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Malowanie klasy w 4d

P1220222Dnia 29.12.2016r. w godzinach popołudniowych rodzice uczniów klasy 4d wraz z wychowawczynią p. Aliną Bochenek wykonali remont w pracowni przyrodniczej. Całkowicie zmienili wystrój klasy. Zmienił się kolor ścian, w tle powstała fototapeta 3D. Inicjatywa zmiany wyszła od rodziców i dzieci.

 

Mimo wielkiego zmęczenia i późnych godzin udało się sprawić radość dzieciom, które po powrocie z przerwy świątecznej bardzo ucieszyły się ze zmiany.

{gallery}malowanie{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Malowanie klasy w 4d.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65