Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomagamy Tomkowi!

foto w272243.12.2016r. została przeprowadzona akcja charytatywna "Pomagamy Tomkowi", która miała na celu zebranie funduszy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Tomka Możucha, chorego na stwardnienie rozsiane. Pomysłodawcą akcji był nauczyciel naszej szkoły p.Izabela Reszke. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Szczecinku. Przedsięwzięcie wsparło wiele instytucji, osób prywatnych a także rodzice i uczniowie naszej szkoły z klasy IIId, której wychowawczynią jest p.Izabela Reszke. Za co im serdecznie dziękujemy!

 Akcję wsparł: Ośrodek Sportu i Rekreacji, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku, Straż Miejska, Ochotnicza Grupa Ratownicza Tadmed, Akademia Piłkarska Reisa, Fundacja Inicjatywa Społeczna Szczecinek, Klub Tańca AIDA.

1

2

3

4

Wszystkim osobom, które miały swój wkład w organizacji tej akcji skłądamy serdeczne podziękowania.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Pomagamy Tomkowi!.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65