Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

O uzależnieniu, dopalaczach i psach....

DSC 0001W piątek, 9.12.216r. w naszej szkole była grupa funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Czarnem ze swoimi pupilami. Na spotkaniu z uczniami klas IV-VI, funkcjonariusze zapoznali uczniów z tematem uzależnień i dopalaczy. Przestrzegli oni dzieci przed zagrożeniami wynikającymi z zażywania różnych środków. Przestrzegli także przed przyjmowaniem cukierków, lizaków od obcych osób...

DSC 0017

W związku ze zbliżającym się Sylwestrem poruszyli też temat fajerwerków. Zbyt dużo osób ulega w tym czasie wypadkom z powodu nieprawidłowego odpalania fajerwerków. Przypomnieli też, ze dzieci do 18 lat nie mają prawa zakupu tych produktów. Nie powinny też samodzielnie ich odpalać.

DSC 0021

Najwięcej jednak radości przyniosły dzieciom pokazy tresury psów, które są szkolone do wykrywania zbiegów lub środków uzależniających. 

 

{gallery}pies{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 O uzależnieniu, dopalaczach i psach.....
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65