Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci

PrzemoccDnia 18.11.2016r. klasa VIb z wychowawcą p. Moniką Bierłą i pedagogiem szkolnym p. Ewą Ludwisiak - Kołacz wzięła udział w spotkaniu edukacyjno - profilaktycznym, dotyczącym zjawiska przemocy w rodzinie. Spotkanie odbyło się w Kinie Wolność w Szczecinku. Przedstaiwone zostały dwa spektakle profilaktyczne, przygotowane przez uczniów szkół gimnazjalnych i SP6 oraz wyemitowano film profilaktyczny pt. "Cofnać czas".

 

19a

Po zakończeniu widowiska otrzymaliśmy pomarańczowe balony i  na placu Kamińskiego utworzyliśmy cyfrę 19, symbolizującą liczbę dni akcji prowadzonej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci. Udział w kampanii pozwoli uczniom poznać rodzaje przemocy, formy i skutki. Wiedzą, gdzie mogą szukać pomocy w różnych sytuacjach życiowych.

 

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci.
Powered by Joomla 1.7 Templates