Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Nauczyciela

nauczycielDzień 14 października 2016r. to w szkołach data szczególna - upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej i choć popularnie nazywany jest "Dniem Nauczyciela", to święto wszystkich pracowników oświaty. W naszej szkole symbolicznie obchodziliśmy go 13 pażdziernika w godzinach popołudniowych. Wszyscy pracownicy szkoły zaproszeni zostali przez uczniów na krótkie, nieco humorystyczne przedstawienie, obrazujące los wspólczesnego nauczyciela. W rolę pedagogów wcieliły się uczennice klasy VIa, które mową wiązaną komentowały oświatową rzeczywistość. Dziewczynki bardzo realistycznie i emocjonalnie podeszły do zadania, co wzbudziło ciepłe i żywiołowe niekiedy reakcje widzów. Nie zabrakło także życzeń i serdeczności ze strony uczniów, którzy dziękowali wierszem i uśmiechem.

Za całość przedstaiwuenia odpowiedzialna była p. Maria Nowik, nauczyciel języka polskiego.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Dzień Nauczyciela.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65