Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Rajd rowerowy "Odjazdowy bibliotekarz"

bibliotekarz13 maja 2016r. klasa VIa wzięła udział w rajdzie rowerowym organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Szczecinku. Miał on na celu promowanie czytelnictwa w naszym mieście. O godz. 9.30 uczniowie zebrali się przed szkołą. Po sprawdzeniu obecności pojechali pod bibliotekę przy ulicy Wyszyńskiego. Na miejscu czekali już uczestnicy z innych szkół wraz z opiekunami. Po krótkiej przemowie organizatorów wyruszyli parkiem wzdłuż "Pętli Wieliczkowskiej".

 P1210234

W ciągu jazdy odbyły się krótkie postoje. Na jednym z nich zorganizowano podchody. Wszyscy  zostali podzieleni na cztery drużyny. Najlepsza okazała się drużyna Kalego. Następnie na Mysiej Wyspie rozdano nagrody.

P1210265

Na koniec wszyscy udali się do SAPiK'u na ognisko, herbatę i spotkanie z Ryszardem Bańką, autorem książki "Gryf pośród jezior". Pisarz przeczytał kilka legend, po czym oficjalnie zakończono imprezę.

P1210267

Wszystkim spodobała się ta wycieczka i z pewnością nie mogą doczekać się kolejnej. Naszą grupą opiekował się p. Zbigniew Lewicki i p. Dominik Pisaeczny

{gallery}rajd{/gallery}

relację napisała Justyna Świerczyńska - uczennica klasy VIa

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Rajd rowerowy "Odjazdowy bibliotekarz".
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65