Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedszkolaki w Siódemce

P412008911 i 12 kwietnia 2016r. w naszej szkole gościły grupy 6- i 7- latków z przedszkoli: „U Cioci Gosi”, „Kornela Makuszyńskiego” i „Tęcza”. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez wychowawczynie wszystkich klas I.

 

P4120092

Na zajęciach dzieci pracowały z „Multibookiem”, grały w gry edukacyjne, bawiły się oraz wykonywały zadania plastyczne i matematyczne razem z pierwszoklasistami, słuchały piosenek, tańczyły, obejrzały małe przedstawienie, a także samodzielnie sadziły cebulki, z których wyrośnie szczypiorek.

P4120090

Wszystkie zajęcia związane były z tematyką wiosenną oraz prozdrowotną.

P4120082

 

Różnorodność zajęć bardzo podobała się przedszkolakom ponieważ przygotowane lekcje były ciekawe i zachęcające do nauki w naszej szkole.

P4120084

Następne spotkanie to majowe zajęcia adaptacyjne.

ZAPRASZAMY

P4120088

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Przedszkolaki w Siódemce.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65