Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Tydzień promocji zdrowia 2016

promocjaW dniach od 16 do 23 marca w naszej szkole organizowaliśmy coroczną akcję promującą zdrowy styl życia. W tym roku motywem przewodnim było hasło „Nasze zdrowie w naszych rękach”...

 

 

 16 marca klasy szóste uczestniczyły w pokazach multimedialnych „Zagrożenia i skutki używania narkotyków, dopalaczy i innych substancji uzależniających”, przygotowanych i przedstawionych przez pracownika szczecineckiego sanepidu.

IMG 3040

17 i 18 marca odbyły się warsztaty kulinarne „Zdrowe drugie śniadanie”, które jak co roku sprawiły dzieciom dużą frajdę.

{gallery}kanapki{/gallery}

Warsztaty odbyły się przy współpracy nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Warcisława IV w Szczecinku.

IMG 3120

 23 marca Samorząd Uczniowski zorganizował spartakiadę klas IV- VI. Podczas spartakiady uczniowie aktywnie powitali wiosnę rywalizując w grach i zabawach sportowych. Więcej zdjęć w Galerii...

 W ramach tygodnia promocji zdrowia ogłoszono dwa konkursy:

IMG 3284

„Czas na zdrowie”konkurs na rymowankę na temat aktywnego spędzania czasu wolnego oraz konkurs na plakat „Stop narkotykom i dopalaczom” .

IMG 3280

 

IMG 3281

IMG 3282

Najciekawsze prace można obejrzeć na wystawie w holu szkoły. Konkursy zostaną rozstrzygnięte do 15 kwietnia, (informacja o laureatach będzie umieszczona na szkolnej tablicy ogłoszeń), a nagrody zostaną wręczone na apelach podsumowujących rok szkolny.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Tydzień promocji zdrowia 2016.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65