Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tydzień uprzejmości w SP 7 2015

IMG 2046Akcja odbywała się w naszej szkole już po raz szósty. Jej celem jest rozpropagowanie kulturalnego zachowania oraz wzmacnianie pozytywnych zachowań. W tym roku miała ona miejsce w  dniach 30.11 – 03.12.2015. Poprzedzona była ona przygotowaniami. Składały się na nie m.in.

IMG 2039

 - konkurs na rymowane hasło promujące kulturalne zachowanie - "Kulturalny uczeń"

- konkurs "Najkulturalniejsi uczniowie Siódemki". Każda klasa miała za zadanie wyłonienie, na podstawie przygotowanych wcześniej kryteriów, najkulturalniejszego ucznia.

IMG 2047

„Tydzień uprzejmości" wypełniony był działaniami. Prace wykonane przez uczniów w ramach konkursu zostały rozwieszone w holu szkoły. Jak co roku pojawiła się również "galeria" sylwetek najkulturalniejszych uczniów z  każdej klasy wraz z uzasadnieniem wyboru. Kolejny dzień odbywał się pod hasłem "Dzień zwrotów grzecznościowych". Tego dnia każdy szczególną wagę przywiązywał do stosowania "magicznych słów".   Ostatniego dnia uczniowie klas trzecich i czwartych wzięli udział w apelu pt. "Kulturalny uczeń - gatunek zagrożony wyginięciem?". Były to scenki, które przemawiały do uczniów, bo w żartobliwy sposób promowały zasady kulturalnego zachowania. W czasie tego tygodnia odbywały się lekcje wychowawcze, na których omawiane były zasady savoir vivre.

IMG 2049

Przygotowały: p. Anna Latkowska i p. Ewa Ludwisiak - Kołacz

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Tydzień uprzejmości w SP 7 2015.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65