Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie w Kościele Św. Rozalii w Szczecinku

PB15006915 listopada br. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wiernym zgromadzonym na modlitwie w Kościele Św. Rozalii program słowno – muzyczny o Janie Pawle II. Przywołali wielkiego i świętego człowieka, bo zainspirowani jego postacią, życiem i nauczaniem, sami sięgnęli po pióro. Efektem ich pracy stały się wiersze, które z wielką radością zaprezentowali podczas Eucharystii o godz. 11.00 i 12.30...

 

PB150097

DSCF2659

Występ był możliwy dzięki otwartości Księdza Proboszcza Marka Mackiwa, któremu serdecznie dziękujemy! Montaż słowno - muzyczny powstał dzięki pracy Pani Aliny Tarkowskiej – polonistki oraz Pani Agnieszki Białkowskiej i s. Alberty – katechetek. Oprawę muzyczną przygotowali Państwo Beata i Andrzej Andermanowie – bardzo jesteśmy wdzięczni!

DSCF2656

PB150073

Pragnieniem serca było, by dobro i piękno, którymi się ubogacamy i dzielimy, miało swoje przedłużenie i pozostało żywe. Tak oto zrodził się pomysł wydania tomiku dziecięcych wierszy o Janie Pawle II. Marzenie młodych twórców o pierwszej publikacji własnych wierszy spełni się dzięki hojności Parafian.

DSCF2661

PB150076

Dzieci zebrały 1154 zł. To piękny dar, za który serdecznie dziękujemy! Swoje wsparcie obiecał także Pan dyrektor Maciej Kaźmierski.

DSCF2667

 Wszystkim Darczyńcom wielkie: Bóg zapłać!

Niech wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II wyprasza obfitość potrzebnych Łask….

s. Alberta

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Spotkanie w Kościele Św. Rozalii w Szczecinku .
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65