Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabJuż po raz czwarty organizowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia WMT-Day. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia.

 IMG 1144

Pomysłodawcą akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia jest Pan Andrzej Grabowski, wielki pasjonat niecodziennego nauczania-uczenia się matematyki.

Autor kart matematycznych: „Tabliczka mnożenia”, „Dodawanie i odejmowanie” oraz „3 KOLORY".

IMG 1153

25 września (piątek) w czasie przerw można było sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia. W holu szkoły pojawiły się komisje egzaminujące.

IMG 1147

Każdy kto poprawnie odpowiedział na pytania z losu, otrzymał słodką nagrodę. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

IMG 1148

Na pytania odpowiadali również nauczyciele i pracownicy szkoły. Łącznie odpowiedziano na 192 losy, w tym na 108 poprawnie. Tym, którym się powiodło gratulujemy znajomości tabliczki mnożenia, a wszystkich zapraszamy do zabawy w przyszłym roku.

{gallery}tabliczka{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65