Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jasełka 4a

122Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. W tym przedświątecznym czasie, w czwartek 18 grudnia 2014r., rodzice i uczniowie klasy IVa zgromadzili się w auli muzycznej naszej szkoły...

 

 4

Celem wspólnego spotkania była inscenizacja bożonarodzeniowa przygotowana przez dzieci specjalnie dla rodziców. Przedstawienie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Więcej zdjęć w Galerii...

13

 

Na zakończenie rodzice otrzymali od swoich dzieci stroiki bożonarodzeniowe. Prace te uczniowie wykonali podczas warsztatów, które poprowadziła pani Emilia Radzińska, mama jednej z uczennic, za co jesteśmy wdzięczni.

 IMG 7072

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Jasełka 4a.
Powered by Joomla 1.7 Templates