Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z Łukaszem Wierzbickim

dziadek3 grudnia 2014r. w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim - autorem książek dla dzieci i młodzieży, podróżnikiem. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas czwartych oraz dzieci ze świetlicy szkolnej.

 

 IMG 6825

 W czasie spotkania autor przedstawił w bardzo interesujący sposób swoje książki.

IMG 6829

„Dziadek i niedźwiadek” - wzbogacona prezentacją multimedialną oraz projekcją filmu opowieść o misiu Wojtku, autentycznym przyjacielu żołnierzy z Armii Andersa. To nie tylko lekcja historii, ale także okazja, by zastanowić się nad rolą zwierząt w naszym życiu, tych, które są naszymi przyjaciółmi, towarzyszą nam w życiu codziennym oraz w wyjątkowych sytuacjach.

IMG 6835

„Afryka Kazika” dzięki prezentacji multimedialnej uczestnicy spotkania odbyli podróż do Afryki i poznali autentyczne przygody podróżnika-cyklisty w Afryce. Dzieci poznawały geografię Czarnego Lądu.

IMG 6843

Była to nietypowa lekcja geografii, historii. Dzieci przez cały czas z dużym zaangażowaniem słuchali oraz brali aktywny udział w prelekcji.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Spotkanie z Łukaszem Wierzbickim.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65