Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Apel o prawach dziecka

prawa2"Niech się wreszcie każdy dowie, i rozpowie w świecie całym, że dziecko to także człowiek, tyle że jeszcze mały.” Szkoła współczesna powinna szerzyć informacje o prawach dziecka zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Myślącego człowieka można wychować, ucząc go egzekwowania praw własnych i poszanowania praw innych ludzi.

IMG 2556

W naszej szkole jest zwyczaj, że w grudniu przypomina się o tym, jakie dzieci mają prawa.Więcej zdjęć w Galerii 2013/2014...

IMG 2583

W latach poprzednich zorganizowano teatrzyk dla najmłodszych, dla starszych - referaty o prawach dziecka. Na tablicy ogłoszeń znajdują się informacje, gdzie dziecko może szukać pomocy, gdy jego prawa są łamane.

IMG 2598

 W tym roku szkolnym uczniowie klas Vc postanowili, że będzie to apel dla wszystkich uczniów kl. II-VI naszej szkoły. Dzieci z dużym zainteresowaniem przyjęli wiadomości. Trudno się dziwić, przecież dotyczą ich bezpośrednio.

IMG 2615

W czasie apelu ogłoszone zostały wyniki Powiatowego Konkursu na wiersz o prawach dziecka.

I miejsce - Maria Czajkowska SP 1 Szczecinek

II miejsce - Kamil Żuk SP Mieszałki

III miejsce - Paulina Bancer SP 6 Szczecinek

Wyróżnienia: Dominik Rygulski SP 7 Szczecinek,  Julia Bojanowska SP 6 Szczecinek, Karolina Zaolan SP 7 Szczecinek, Natalia Wilchowska SP Parsęcko.

Nasze gratulacje!

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Apel o prawach dziecka.
Powered by Joomla 1.7 Templates