Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego dla klas 0-5

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, ale także czas pożegnań, szczególnie dla uczniów klas szóstych. Nauczycielka informatyki Katarzyna Merk oraz nauczycielka j. polskiego Alina Tarkowska zaproponowały szóstoklasistom, by przygotowali przemówienie, które chcieliby wygłosić na ostatnim, pożegnalnym apelu. Nie sposób przedstawić wszystkich pełnych wystąpień, dlatego poniżej przedstawiamy fragmenty niektórych z nich...

 Koleżanki i Koledzy!

To były najwspanialsze lata, za które z głębi serca Wam dziękuję. Czas podstawówki to dla mnie bardzo ważny etap życia. Moja klasa nigdy się nie poddawała, nawet kiedy było źle. Naprawdę miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie, było zabawnie i zawsze znajdowaliśmy temat do wspólnej rozmowy.

Nigdy nie zapomnę naszych wspólnych wycieczek, a jedną z nich zapamiętam do końca życia – wycieczkę do Warszawy. To moja, ale myślę, że też Wasza najwspanialsza wycieczka, ponieważ była ona ostatnia i próbowaliśmy spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. (...)

Dziękuję też wspaniałym nauczycielom za trud włożony w powiększanie naszej wiedzy, choć czasem było ciężko. Nasza wychowawczyni była jedną z najlepszych wychowawczyń, ale jestem też wdzięczna pani, która uczyła mnie w klasach I-III.

Chcę podziękować również moim Rodzicom za to, że dokonali wyboru takiej niesamowitej szkoły.

Teraz w nowej szkole czekają nowe wyzwania. Będzie mi Was bardzo brakowało. Myślę, że nie skończy się tylko na „do widzenia” i że będę utrzymywać kontakt z moją klasą. Nigdy o Was nie zapomnę! (Więcej zdjęć w Galerii 2012/2013...)

                                                                                                                                             Kinga Stachów

Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

Chciałabym z całego z całego serca podziękować Wam za te wspólne lata. Z ogromnym smutkiem i wzruszeniem mówię o rozstaniu.

Dziękuję Nauczycielom, że się nami opiekowali, a jednocześnie nie wiem, jak wyrazić wdzięczność, podziw i szacunek za trud włożony w nasze wychowanie.

To właśnie Wy, Nauczyciele próbowaliście zainteresować nas swoim przedmiotem. Wykorzystywaliście do tego różne metody. Dziękuję za rozbudzenie we mnie ciekawości świata, za wpojenie zasady, że uczymy się dla siebie.

Dziękuję Koleżankom i Kolegom za wspaniałą atmosferę, podczas niezapowiedzianych kartkówek i tych zapowiedzianych. Dziękuję za to, że będę miała, co wspominać – dyskoteki, wakacje, znajomości. Z niektórymi na pewno spotkam się w gimnazjum. Tym, których już żegnam, życzę sukcesów i aby przygoda z nauką, którą rozpoczęliśmy, nadal trwała z równą pasją.

                                                                                                                                              Hania Natkańska


Drodzy Koledzy! Dziękuję Wam za te wszystkie razem spędzone chwile. Za te wygłupy, zabawy i śmiechy każdego dnia. Nudno by było, gdybyśmy nie dostawali uwag.

Dziękuję również nauczycielom. To dzięki Wam nauczyłem się tylu ciekawych rzeczy, chociaż nie było łatwo. Często nie mogłem pograć na komputerze, tylko ciągle musiałem się uczyć. Ale było warto.

Dziękuję również wszystkim, z którymi spędziłem tu kilka lat. To tutaj poznałem pierwszych kolegów. Tutaj dostałem pierwszą szóstkę i zostawiam swoje serce.

                                                                                                                                              Paweł Bazylczyk


Kiedy kilka lat temu po raz pierwszy mijałam mury tej szkoły, nie wiedziałam, że tak szybko nadejdzie tej wędrówki kres. Przyszłam tu dziś po raz ostatni, choć pewnie gdzieś w dalszym życiu spotkamy się.

Tak trudno uwierzyć, że to już koniec, minęły lata i dni, czasu nie cofnie już nic. Kończy się pewien etap naszego życia. Teraz czeka nas nowa szkoła, nowi nauczyciele i nowi koledzy. Życie przygotowało dla nas nowe problemy, których rozwiązywanie z każdym rokiem będzie coraz trudniejsze.

Mam nadzieję, że Was, drodzy Wychowawczy i Nauczyciele nie zawiedziemy i będziecie z nas dumni.

Dziękuję za Wasze serca, pełną poświęcenia pracę, za wyrozumiałość, za Waszą wiedze, którą tak wytrwale nam przekazywaliście.

                                                                                                                                            Ola Kowalczyk


Nauczyciele nieźle dawali nam w kość, ale też pomagali, „podciągali” oceny końcowe, rozwiązywali konflikty, ciężko pracowali nad imprezami klasowymi i dodatkowo uczyli nas na różnych kółkach i zajęciach wychowawczych.

Nadszedł czas, by im podziękować za trud włożony w naszą edukację. Dziękuję Pani od polskiego za piękne czytanie nam wierszy i opowiadań, Pani od angielskiego za doskonale wytłumaczenie czasu Present Simple, Panu od historii za szczegółowe objaśnienie II wojny światowej. Dziękuję także Pani od muzyki, która uczyła nas „Ody do radości”.

                                                                                                                                              Rafał Wojtal


 Życzę moim Koleżankom i Kolegom świetnych wyników w szkole gimnazjalnej. Mam nadzieję, że w nowej szkole będziecie mieli tyle zabawy, co w tej, tylko z jeszcze lepszymi ocenami.

                                                                                                                                             Kewin Wójcik


 Chciałbym serdecznie podziękować moim koleżankom i kolegom za to, że wspierali mnie w trudnych chwilach i dawali ściągać (a właściwie: współtworzyli „moje samodzielne prace” nadając im przynajmniej raz powtarzalny kształt).

                                                                                                                                              Dawid Życki


Wszystkim naszym Absolwentom życzymy dalszych sukcesów...

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zakończenie roku szkolnego dla klas 0-5.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65