Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II Koncert "Granie i śpiewanie w Siódemce""

DSC 0344We wtorek (4.06.2013r.) w Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku odbył się koncert wokalno – instrumentalny „II Siódemkowe granie i śpiewanie”. „Siódemka” należy do elitarnego w kraju grona Szkół Odkrywców Talentów. 

 W codziennym procesie kształcenia pedagodzy kładą na to duży nacisk i dbają o możliwość prezentacji różnorodnych uzdolnień swoich wychowanków w licznych projektach. Jedną z form takiego działania jest prezentacja dzieci uzdolnionych wokalnie oraz muzycznie...

Na co dzień uczniowie nasi kształcą się w Szkole Muzycznej i uczestniczą w innych formach zajęć pozalekcyjnych organizowanych w szkole oraz poza nią. „Siódemkowe granie i śpiewanie” jest adresowane do naszej małej społeczności lokalnej tzn. osiedla Zachód. Gościli u nas dyrektorzy zaprzyjaźnionych instytucji oraz główni odbiorcy zmagań muzycznych – Rodzice i inni członkowie rodzin naszych uczniów.

Więcej zdjęć w Galerii 2012/2013

DSC 0031

Nasi młodzi wirtuozi zaprezentowali się w siedmiu częściach: „Marzenia, marzenia ...”, „Tanecznym krokiem...”, „Młodzi wirtuozi”, „To, co niewypowiedziane i ulotne”, „A niebo zostawmy aniołom...”, „Ziemskim aniołom – naszym mamom”, „Świat kolorów, zabawy i … mocnych wrażeń”

DSC 0062

Doskonale zaprezentował się chór szkolny pod batutą Pani Beaty Anderman – nauczycielki muzyki. Zaśpiewał m.in. „Niepewność” M.Grechuty, „Niezmienność” P.Rubika.

DSC 0164

 

Utwory instrumentalne były bardzo różnorodne. Młodzi muzycy zagrali B.Bachcaracha, W.Lutosławskiego, W.A.Mozarta.

DSC 0331

Scenariusz imprezy opracowała Pani Maria Nowik – nauczycielka jęzka polskiego.                              

DSC 0237

Impreza zyskała ogromne uznanie i nie szczędzono dzieciom braw.

DSC 0062

Patronat nad koncertem sprawowała Rada Rodziców przy SP 7, z pomocą techniczną w zakresie organizacji koncertu włączył się SAPiK, za co serdecznie dziękujemy.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 II Koncert "Granie i śpiewanie w Siódemce"".
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65