Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Już po sprawdzianie...

Już za nami Sprawdzian klas 6. Jak było? Okaże się pod koniec roku szkolnego (tydzień przed zakończeniem). Sześć lat nauki w szkole podstawowej zostało zweryfikowane. Wiadomości ale przede wszystkim umiejętności takie jak: czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystanie wiedzy w praktyce...

Wyniki określą w jakim stopniu uczeń jest przygotowany do dalszej nauki w gimnazjum. Dla szkoły jest to sprawdzian na ile potrafi nauczać, przekazywać wiedzę dzieciom. Niestety, na poziom nauki danego dziecka mają wpływ też inne czynniki, na które szkoła nie ma wpływu. Dlatego mimo wielu starań i wielorakich działań wynik często jest niezadawalający.
Ale poczekajmy na wyniki!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Już po sprawdzianie....
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65