Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Obóz narciarski 2013

Kolejny raz grupa uczniów naszej szkoły oraz innych z naszego miasta, w czasie ferii zimowych wyjechała na obóz narciarski, zorganizowany przez Tomasza Knajdrowskiego. Obóz trwał od 03 do 09 lutego 2013r. w czeskiej miejscowości Rokytnice nad Jizerou.

Oprócz głównego organizatora uczniami opiekowali się także nasi szkolni nauczyciele: Zbigniew Lewicki i Agnieszka Paszkiel, a także na-l z G- 2 Jarosław Markanicz. Więcej zdjęć w Galerii 2013...

Uczestnicy zakwaterowani byli w hotelu „Lenoch”. Znaczną część każdego dnia spędzali na stokach narciarskich.

3 grupach uczyli się podstaw jazdy na nartach, a także doskonalili zdobyte wcześniej umiejętności. Zajęcia odbywały się w godz. 10.00.– 16.00. Pozostałą część dnia wypełniał głównie wypoczynek w pokojach, zajęcia integrujące młodszych i starszych oraz spacery po okolicy.

 Wyjazd był bardzo udany. Nie brakowało śniegu i słońca, a humory dopisywały wszystkim.  Zdobyte umiejętności oraz przeżyte wrażenia długo będą mile wspominane.

 

Następny obóz –  za rok !

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Obóz narciarski 2013.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65