Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Światowy Dzień Poezji

1421 marca 2021r obchodziliśmy Światowy Dzień Poezji. Jak się okazuje, by stać się poetą, nie trzeba pisać wspaniałych utworów poetyckich. Nawet krótka myśl może oddawać emocje i mieć wiele znaczeń w zależności od interpretacji. Wiersze z odzysku (ekologiczne) są nowym sposobem tworzenia. Uczniowie w tym celu wykorzystali materiały, które mieli w domu - stare książki lub gazety. Z przypadkowych słów powstały logicznie uporządkowane utwory. To ogromna frajda, kiedy znajdujemy zupełnie nowy sens w tym, co już istnieje.

12

13

14

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Światowy Dzień Poezji.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65