Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szczecinek czyta dzieciom - część 2

bajka2W dniu 8.01.2013r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Szczecinek czyta dzieciom". Tym razem gościli u nas - p. Wiesław Suchowiejko (poseł RP) i p. Adam Wyszomirski (prezes PKS i radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego). Każdy z nich miał do przeczytania swoją, wybraną bajkę...

 

W klasie I a i d - p. Adam Wyszomirski przeczytał bajkę: "O królewnie Śnieżce i 7 krasnoludkach". Więcej zdjęć w Galerii 2012...

W specjalnie przygotowanej scenografii dzieci z zaciekawieniem słuchały a następnie rozmawiały na temat wysłuchanej opowieści. 

W klasie I b i  c - p. Wiesław Suchowiejko przeczytał bajkę: "O dzielnym ołowianym żołnierzyku".

Po bajce była dyskusja na temat przygód dzielnego żołnierzyka i miła, słodka niespodzianka...

Spotkania przygotowały nauczycielki nauczania zintegrowanego - wychowawczynie klas pierwszych: p. Jolanta Chalusiak, p. Iwona Joniak, p. Agnieszka Paszkiel i p. Malwina Rosa. Patronat nad imprezą trzyma p. Maria Wiatrowska.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Szczecinek czyta dzieciom - część 2.
Powered by Joomla 1.7 Templates