Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tydzień uprzejmości w SP 7

Akcja odbywała się w naszej szkole już po raz trzeci. Jej celem jest rozpropagowanie kulturalnego zachowania oraz wzmacnianie pozytywnych zachowań. W tym roku miała ona miejsce w dniach 26.11 – 30.11 2012. Poprzedzona była ona przygotowaniami...

Składały się na nie m.in.

  1. konkurs na rymowane hasło promujące kulturalne zachowanie - "Kultura to nie bzdura"
  2. konkurs na plakat wykonany dowolną techniką, promujący jedną z zasad savoir vivre
  3. konkurs "Najkulturalniejsi uczniowie Siódemki". Każda klasa miała za zadanie wyłonienie, na podstawie przygotowanych wcześniej kryteriów, najkulturalniejszego ucznia.

Tydzień uprzejmości wypełniony był działaniami. Prace wykonane przez uczniów w ramach konkursów zostały rozwieszone w holu szkoły.

Jak co roku pojawiła się również "galeria" sylwetek najkulturalniejszych uczniów każdej klasy wraz z uzasadnieniem wyboru.

Kolejnego dnia odbywała się w całej szkole zabawa w "Anioła Stróża". Każde dziecko w drodze losowania było Aniołem Stróżem i miało swojego Anioła, który umilał mu dzień, był dla niego szczególnie miły, pomocny, okazywał szczególną uwagę.

Ostatniego dnia uczniowie wzięli udział w apelu pt. "Kulturalny uczeń - gatunek zagrożony wyginięciem?". Były to scenki, które przemawiały do uczniów, bo w żartobliwy sposób promowały zasady kulturalnego zachowania.

Akcja przygotowały i prowadziły: p. Anna Latkowska i p. Ewa Ludwisiak - Kołacz

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Tydzień uprzejmości w SP 7.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65