Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pasowanie pierwszaków

W piątek 12 października w naszej szkole odbyła się uroczystość "Pasowania na ucznia". Powagi uroczystości dodali zaproszeni rodzice, dyrekcja szkoły oraz brać uczniowska. Uczniowie klas pierwszych z wielkim przejęciem prezentowali swoją wiedzę, umiejętności recytatorskie i wokalne...

 

 

Zdali pierwszy w swoim życiu egzamin i zostali dopuszczeni do ślubowania. Więcej zdjęć w Galerii 2012...

Przyrzekali na sztandar szkoły: ,, (…)uczyć się pilnie i chętnie, szanować pracę swoją i innych ludzi, dbać o dobre imię szkoły i klasy, żyć uczciwie i odważnie, kochać swoją ojczyznę i pracować dla niej kiedy dorosną”.

Punktem kulminacyjnym był moment pasowania, kiedy to dyrekcja szkoły symbolicznym dotknięciem "ołówkiem" włączyła każdego pierwszaka w poczet uczniów naszej szkoły.

Dzieci zostały również obdarowane drobnymi upominkami i słodyczami, które ufundowała Rada Rodziców.

IMG 7122

Na zakończenie uroczystości klasy ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia. Z pewnością ten dzień pozostanie na długo w pamięci naszych pierwszaków.

Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas pierwszych: Agnieszka Paszkiel, Jolanta Chalusiak, Malwina Rosa i Iwona Joniak.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Pasowanie pierwszaków.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65