Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Fizyka jest ciekawa!

IMG 063219 września 2018r. naszą szkołę odwiedzili fascynaci nauk ścisłych takich jak fizyka, chemia. Przedmioty te wśród uczniów uchodzą za bardzo trudne. Pomimo tego pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie zobaczyli, że wszystko co nas otacza i co dzieje się wkoło ma uzasadnienie w tych naukach. I co najważniejsze, że jest to bardzo ciekawe!

 

IMG 0648

{gallery}fizyka18{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Fizyka jest ciekawa!.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65