Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ślubowanie klas pierwszych 2017

IMG 7897

20 października 2017r. w naszej szkole był to ważny dzień dla uczniów klas pierwszych. W tym dniu odbyła się Uroczystość Ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Prowadzący powitali: Pana Dyrektora Macieja Kaźmierskiego, Panią Dyrektor Elżbietę Świderską, zaproszonych gości, nauczycieli i rodziców, a w sposób szczególny przywitali bohaterów uroczystości – uczniów klas pierwszychPierwszoklasiści swój występ artystyczny rozpoczęli tanecznym krokiem „Poloneza”. Następnie pokazały jak pięknie potrafią recytować wiersze i śpiewać piosenki. Wykazały się sprawnością fizyczną oraz wiedzą o Polsce, zasadach ruchu drogowego, bezpieczeństwie. Publiczność nagrodziła dzielnych artystów gromkimi brawami...

IMG 7875

Swoją postawą uczniowie udowodnili, iż są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na sztandar szkoły.

IMG 7896

Po złożeniu ślubowania,  Pan Dyrektor Maciej Kaźmierski, Pani Dyrektor  Elżbieta Świderska oraz Dyrektor Komunalnego Centrum Usług Wspólnych w Szczecinku Pan Tomasz Czuk dokonali symbolicznego pasowania na ucznia,  dotykając ołówkiem – jak czarodziejską różdżką, ramion pierwszaków.

 IMG 7906

 

IMG 7866

Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów przez wychowawców.

IMG 7925

 

Uczniowie otrzymali także upominki od: Rady Rodziców, Dyrektor Przedszkola Niepublicznego „Nutka” Pani A. Zagórskiej, Dyrektor Przedszkola i Żłobka Niepublicznego „Tęcza” M. Bernaś, swoich rodziców oraz uczniów klas starszych.

1a

1b

1c

1d 

Po uroczystości wykonano pamiątkowe zdjęcia klasowe, które upamiętnią to ważne wydarzenie z życia klasy i szkoły.

Po uroczystości dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.


Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech,

a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Wychowawczynie klas pierwszych

Kozłowska D.

Lachowska J.

Russ-Szyszka A.

Skąpska M.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Ślubowanie klas pierwszych 2017.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65