Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pomoc Rodziców - bezcenna...

IMG 20170626 141758Po raz drugi nastąpiła metamorfoza sali przyrodniczej z udziałem rodziców. Tym razem  rodzice zadbali o piękno podłogi i ścian montując listwy przypodłogowe. Cudowna fototapeta i listwy prezentują się wyśmienicie na tle świeżo odświeżonych ścian. Za wielkie serce i pracę dziękuję Państwu Szulc, którzy zasponsorowali listwy na całą powierzchnię podłogi. 

 

Czytaj więcej...

Zbiórka nakrętek

IMG 6948W roku szkolnym 2016/ 2017 w naszej szkole odbyła się coroczna zbiórka nakrętek plastikowych przeznaczona na cel charytatywny. W tym roku udało się zebrać gigantyczną ilość: 3,2 tony!!! Tegoroczny rekord planujemy pobić z Waszą pomocą w przyszłym roku. Zachęcamy również do wakacyjnej zbiórki. Wszystkim uczniom i rodzicom zaangażowanym serdecznie dziękujemy i prosimy o kontynuację w przyszłym roku szkolnym. Organizatorzy

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Tańca w Siódemce

image225W piątek, 28 kwietna w naszej szkole się działo! Po pierwsze - oczywiście - świętowaliśmy z okazji 3 Maja. Były stroje galowe, akademie… Po drugie - Miejski Konkurs BRD, więc po szkole krążyli rowerzyści. No i po trzecie - postanowiliśmy trochę potańczyć, bo 29 kwietnia wypada Międzynarodowy Dzień Tańca.

 

Czytaj więcej...

Święto Konstytucji 3 Maja 2017

DSC 0001Dnia 28 kwietnia 2017r. w szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3-go Maja. Uczniowie klas 4b, 4c i 5c pod kierunkiem p. Lucyny Powiłajtis i p. Zbigniewa Lewickiego przygotowali montaż poetycki poświęcony temu świętu. Chór szkolny prowadzony przez p. Beatę Anderman, skocznie zachęcał do wspólnego odśpiewania piesni "Witaj majowa jutrzenko", "Polska flaga".

Czytaj więcej...

Pola Nadziei 2017

IMG 6451„Pola Nadziei” to ogólnopolska kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na problemy osób chorych i cierpiących oraz pozyskiwanie środków finansowych na działalność hospicyjną. Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ten projekt. W sobotę 22 kwietnia zbieraliśmy fundusze na budowę hospicjum stacjonarnego w Szczecinku. Uczniowie chętnie wrzucali pieniądze do puszek wspomagając budowę hospicjum w naszym mieście, a przy okazji dobrze się bawili.

Czytaj więcej...

Dzień Koloru

P1220620Z uczniowskiej inicjatywy 12 kwietnia  w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Koloru.  Samorząd Uczniowski otrzymał zgodę Dyrekcji, by tego dnia mundurki zostały w domowych szafach. Warunkiem była co najmniej 50-procentowa „koloryzacja” wszystkich klasowych osobników, łącznie z wychowawcami. Wcześniej każdy zespół klasowy wylosował dla siebie kolorek - od bieli po róż - i ten kolor musiał dominować w dziecięcych strojach. Specjalna, bardzo szacowna komisja złożona z opiekuna SU oraz jego członków zbadała uważnie poziom zabarwienia w poszczególnych klasach.

Czytaj więcej...

Zdrowa kanapka na drugie śniadanie 2017

P12205226 -7 kwietnia 2017r. w naszej szkole, po raz kolejny, odbyły się warsztaty kulinarne "Zdrowa kanapka na drugie śniadanie". Jest to impreza cykliczna organizowana przy współpracy z nauczycielami i uczniami z  Zespołu Szkół nr 2 w Szczecinku. Podczas warsztatów nasi uczniowie uczestniczą w krótkiej pogadance na temat zasad zdrowego żywienia dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, następnie mają okazje przygotować zdrową kanapkę, którą zjadają na drugie śniadanie.

Czytaj więcej...

Kiermasz wielkanocny 2017

IMG 6099Jak co roku przed świętami w naszej szkole odbywa się kiermasz rękodzieła uczniowskiego, organizowany przez Samorząd Uczniowski. W grudniu mieliśmy prawdziwy festiwal przepięknych choinek i innych drobnych ozdób świątecznych, a przed Świętami Wielkanocnymi można było zakupić przede wszystkim palmy, wykonane przez uczniów klas IV- VI. Wcześniej zdobiły one hol szkolny, więc potencjalni klienci mogli dokonać przeglądu i wybrać tę wymarzoną…

Czytaj więcej...

STOP WYPALANIU TRAW!

IMG 60522.04.2017r. grupa strażaków z OSP Kuźnia Raciborska przeprowadziła pogadnkę dla uczniów klas 4-6 na temat zagrożeń związanych z wypalaniem traw. Wiosna jest takim okresem kiedy te zjawiska bardzo się nasilają. Przestrzegli ich także przed konsekwencjami jakie czekają na takich co to podpalają trawy. Wszyscy mówimy STOP WYPALANIU TRAW!!!

 

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

100 9361W związku z przypadającym na 2 kwietnia Światowym Dniem Świadomości Autyzmu w piątek 31.03.2017 w Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku zorganizowany został "dzień na niebiesko". W tym dniu uczniowie i nauczyciele ubrani na niebiesko solidaryzowali się z osobami chorującymi na Autyzm. W tygodniu poprzedzającym "niebieski piątek" nauczyciele wychowawcy na lekcjach wychowawczych przeprowadzili pogadanki na temat autyzmu.

Czytaj więcej...

X Samorządowa Spartakiada Uczniowska

P1220452W bieżącym roku szkolnym przypadła okrągła, 10 już edycja Samorządowej Spartakiady Uczniowskiej, cyklicznie organizowanej w naszej szkole z okazji pierwszego dnia wiosny.  W związku z przypadającymi tego dnia rekolekcjami wielkanocnymi z zawodów sportowych nie zrezygnowaliśmy, a jedynie przesunęliśmy termin. Spartakiada  odbyła się zatem nieco później, bo w dniach 27, 29 oraz 30 marca, ale za to w zmodernizowanej formule. Wykorzystaliśmy fakt, że w tym roku nasze szkolne zaplecze lokalowe powiększyło się o tunel lekkoatletyczny i tam właśnie przeprowadzone zostały sportowe rozgrywki...

Czytaj więcej...

Obóz zimowy 2017

P2200011Kolejny raz grupa trzydziestu trzech uczniów naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 2 w czasie ferii zimowych wyjechała na obóz narciarski, zorganizowany przez pana Tomasza Knajdrowskiego. Obóz trwał od 19 do 25 lutego 2017r. w czeskiej miejscowości Rokytnice nad Jizerou Oprócz głównego organizatora uczniami opiekowali się także nasi szkolni nauczyciele:  p.Agnieszka Paszkiel i  p.Zbigniew Lewicki, z G 2 p.Radosław Szczuko oraz p.Jan Lewandowicz.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy szkolne.
Powered by Joomla 1.7 Templates