Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lekcja w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior

logo23 XI 2016 r. uczniowie z klasy 3 a wraz z wychowawczynią Danutą Kozłowską uczestniczyli w ciekawej lekcji przyrody w Pozaszkolnej Placówce Specjalistycznej Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Uczniowie mogli wszystkimi zmysłami chłonąć tajemnice przyrody. Tematem przewodnim był ekosystem leśny.

 1

Pracownik placówki oprowadzał dzieci po różnorodnych salach i opowiadał m. in. o warstwowej budowie lasu i jego mieszkańcach. Uczniowie dowiedzieli się jak ocenić wiek drzewa, jak widzą zwierzęta, rozpoznawali odgłosy zwierząt, chodzili po grząskim terenie, rozpoznawali co rośnie i żyje na łące. Dużą atrakcją okazały się wielkie akwaria, w których dzieci mogły zobaczyć węgorze, szczupaki i okonie.

2

3

4

5

6

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Lekcja w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.
Powered by Joomla 1.7 Templates