Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Lekcja historii klasy IIIb w muzeum

P121004120 kwietnia klasa IIIb wraz z wych. Alicją Jaroszyńską uczestniczyła w kolejnej , ciekawej lekcji muzealnej ,przeprowadzonej przez p. Anię Dymną. Była to lekcja o malarstwie „Język obrazów”. Dzieci oglądając obrazy z zainteresowaniem słuchały opowieści o sposobach ich powstawania.

 P1210036

Poznały również rodzaje malarstwa.

P1210049

Na zakończenie spotkania wcieliły się w role artystów malarzy. Każdy namalował swój autoportret.

P1210057

Przepiękne prace zawisły w klasowej galerii.

{gallery}muzeumala{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Lekcja historii klasy IIIb w muzeum.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65