Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Lekcja doświadczeń w 2f

IMG 182719 listopada 2015r. w ramach Programu edukacyjnego „Klasowe laboratorium wiedzy” pani Malwina Rosa-Pawlik przeprowadziła lekcję otwartą dla uczniów klasy 2f i ich rodziców. Zajęcia miały formę warsztatów, podczas których każda para: rodzic-dziecko mogła wziąć udział w własnoręcznie wykonanym doświadczeniu z zakresu fizyki i chemii...

 

 IMG 1834

Goście mogli na własne oczy zaobserwować m.in.: jak powstaje rdza w zaledwie kilka minut, w jaki sposób dochodzi do wybuchu wulkanu, dlaczego surowe jajko nie pęka, mimo że je ściskamy w dłoniach, jak oszukać zmysł wzroku za pomocą iluzji optycznych, jak działa magnes, jak malować tęczowe obrazy na mleku i wiele innych, równie ciekawych zjawisk.

Zajęcia były bardzo atrakcyjne. Dzieci i rodzice bawili się doskonale.

{gallery}doswiadczenia{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Lekcja doświadczeń w 2f.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65