Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wizyta "zerówkowiczów" w I klasie - lekcja otwarta

17 kwietnia klasa I c oraz Id zorganizowała lekcję otwartą i zaprosiła swoich młodszych kolegów i koleżanki z zerówki szkolnej. Dzieci mogły zobaczyć jak będzie wyglądała ich nowa szkoła, jak to jest siąść w ławce jako uczeń, pobawić się na dywanie, zgłaszać się do odpowiedzi i ćwiczyć na zajęciach sportowych...

 

Starsi koledzy bardzo chętnie zaopiekowali się zerówkowiczami, służyli pomocą i radą.

 

Oprócz zajęć sportowych i rozgrywek w naszej sali gimnastycznej, dzieci wzięły udział w quizie bajkowym, odpowiadali na zagadki, losowały zaczarowane przedmioty z magicznego kuferka i malowały kolorowanki .

 

Było to duże przeżycie, nie tylko dla dzieci z zerówki, ale i dla pierwszaków, które były bardzo przejęte swoją rolą. 

 

Lekcje przygotowały nauczycielki klas pierwszych: Malwina Rosa i Iwona Joniak.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wizyta "zerówkowiczów" w I klasie - lekcja otwarta.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65