Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lekcja w bibliotece 1a

biblioteka 167 maja 2021r. klasa Ia miała lekcje w bibliotece szkolnej. Pan Krzysztof Janczurewicz omówił nam bardzo szczegółowo sposób i zasady korzystania z biblioteki. Poznaliśmy plan pracy biblioteki oraz regulamin wypożyczania i oddawania książek. Na koniec każde dziecko wypożyczyło swoją pierwszą książkę oraz dostało upominek w postaci książki z alfabetem. Od tej pory będziemy korzystać w pełni z zasobów naszej szkolnej biblioteki i rozwijać nawyki czytania.

Ewelina Bohdanowicz

 

biblioteka 2

biblioteka 11

biblioteka 19

images 1

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Lekcja w bibliotece 1a.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65