Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwszy Dzień Wiosny

wiosna 13Uczniowie klasy Ia wykonali pracę plastyczną pt. „Pani Wiosna”. W małych grupkach osób, rysowali i ozdabiali długo wyczekiwaną wiosnę. Pomysłowość, kreatywność i ukryte talenty ujawniły się podczas pracy. Dzieci integrując się po powrocie do szkoły współpracowali ze sobą omawiając pomysł wykonania, wykonując projekt oraz samą pracę. Wszyscy mocno się zaangażowali w wygląd i estetykę pracy. Podczas lekcji poznaliśmy tradycje i zwyczaje obchodzone tego dnia w różnych regionach Polski. Na koniec wykonaliśmy „Marzannę”.

Ewelina Bohdanowicz    

 

wiosna

wiosna 2

wiosna 3

wiosna 4

wiosna 5

wiosna 6

wiosna 7

wiosna 8

wiosna 9

wiosna 10

wiosna 11

wiosna 12

wiosna 13

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Pierwszy Dzień Wiosny.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65