Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Współpraca klasy 2a z rówieśnikami ze SP w Iwinie

wspolpraca2a22Nasi rówieśnicy ze Szkoły Podstawowej w Iwinie wraz ze swoją wychowawczynią p. Anną Purgal nawiązali współpracę z naszą klasą 2a, której wychowawczynią jest p. Alicja Jaroszyńska. Na razie poznajemy się poprzez wymianę korespondencji. Piszemy do siebie listy, wysyłamy życzenia. Aby bliżej się poznać każdy narysował swój portret i napisał o sobie kilka zdań. Takie same portrety otrzymaliśmy od naszych rówieśników. Mamy nadzieję, że nadejdzie wkrótce czas i będziemy mogli poznać się osobiście.

wspolpraca2a28

wspolpraca2a13

wspolpraca2a32

images 1

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Współpraca klasy 2a z rówieśnikami ze SP w Iwinie.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65