Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesienny pejzaż

10 X 2019r., w klasie 2d, odbyło się zajęcie otwarte w ramach rozwijania dziecięcej kreatywności twórczej pt. „Jesienny pejzaż”. Zajęcie poprowadziła zaproszona na tę okazję przez wychowawczynię klasy Panią Krystynę Guzdraj, malarka szczecinecka - Pani Monika Kalosz. W każdym dziecku tkwią zdolności twórcze i kreatywność. Uniwersalnym sposobem wspomagającym wszechstronny rozwój dziecka, w tym osobowość twórczą są właśnie takie zajęcia plastyczne. Pani Monika pokazała dzieciom jak można wybierać środki, za pomocą których przekazuje się swoje doświadczenia, przeżycia i fantazje. Dzieci zapoznały się z różnymi technikami rysowania i malowania. Zdobyły większy zasób wiedzy, doświadczeń i umiejętności. To pozwoliło im na większą swobodę, radość tworzenia i wiarę we własne możliwości. Na zakończenie zajęć dzieci malowały wspólnie obraz - jesienny pejzaż, który jest ozdobą naszej klasy. 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Jesienny pejzaż.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65