Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Gra w karty na lekcji matematyki

Resized 20190328 101104Dzieci chcą się bawić, my chcemy, żeby się uczyły. Czy można to pogodzić? Oczywiście. To co dla uczniów będzie frajdą i przyjemnością, dla nas będzie nauką przez zabawę. W ramach innowacji "Myślę, koduję, programuję" uczniowie z klasy 2a i 2b wraz ze swoimi wychowawczyniami p.Danutą Kozłowską i p.Alicją Russ-Szyszka grali w karty. Ta niebanalna pomoc dydaktyczna jaką są "Karty Grabowskiego" w sposób przyjemny wspomaga dzieci w nauce tabliczki mnożenia, dodawania i odejmowania. Gra w karty kształtuje strategiczne i logiczne myślenie.

 20190328 084022

20190328 084043

{gallery}koduje2a{/gallery}

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Gra w karty na lekcji matematyki.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65