Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwsza pomoc w klasach III

pierwsza pomoc 01016 marca 2018r. uczniowie klas III a, b i d uczestniczyli w lekcjach z udzielania pierwszej pomocy. W tygodniu tematów związanych z oddychaniem człowieka, to jeden z bardzo ważnych tematów. Zajęcia teoretyczne i praktyczne  przeprowadziła Ochotnicza Grupa TAD-MED. Wszyscy z uwagą słuchali i starali się zapamiętać najważniejsze elementy przydatne w trudnych sytuacjach, w których nikt nie wie kiedy może się znaleźć.

pierwsza pomoc 018

Każdy praktycznie sprawdził to, co zapamiętał  pod czujnym okiem instruktorów na specjalnych manekinach. Zajęcia były bardzo ciekawe, a co najważniejsze pouczające. Wszystkie dzieci podeszły do nich z należytą powagą.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Pierwsza pomoc w klasach III.
Powered by Joomla 1.7 Templates