Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ćwiczenia zerówki z gimnazjum

IMG 8064Dnia 3 listopada 2017r. w naszej szkole odbyły się zajęcia integracyjne dziewcząt z klasy 2b gimnazjum oraz dzieci z oddziału zerowego. Zajęcia przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Jacek Lesiuk oraz wychowawca odziału zerowego Jadwiga Piotrowska. Celem zajęć było wyrabianie w uczennicach gimnazjum postaw opiekuńczych wobec młodszych koleżanek i kolegów oraz integracja podczas sportowych zabaw i ćwiczeń na bieżni.

IMG 8047

Wspólna zabawa bardzo zbliżyła najstarszych i najmłodszych z naszej szkoły. Wszyscy wspólnie fantastycznie się bawili. Więcej zdjęć w Galerii...

IMG 8078

Było wiele śmiechu no i przede wszystkim kibicowania najmłodszym.

IMG 8080

Na koniec zajęć wszyscy otrzymali drobne nagrody i oczywiście coś słodkiego. To był bardzo mile spędzony czas.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Ćwiczenia zerówki z gimnazjum.
Powered by Joomla 1.7 Templates