Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zmiana przekazywania lekcji

W związku ze zmianami i propozycjami MEN w udostępnianiu, wysyłaniu i prowadzeniu nauczaniu online zmieniamy sposób przekazywania zadań dla uczniów. Materiału jest sporo i dlatego już nie przez stronę ale każdy nauczyciel sam będzie wsyłał zadania dla klasy (ucznia) na konta wygenerowane dla każdego ucznia na Gmailu. Konta są utworzone na szkolnej domenie i dlatego mają określoną budowę. Nie sa to konta ogólnodostępne tylko zweryfikowane dla naszej jednostki edukacyjnej. 

Sposób logowania:

dla klas 4-8: Uczniowie tych klas już pracują na swoich kontach. Jeśli ktoś nie pamięta czy loginu czy hasła to proszę o taką informację

dla klas 1-3: Wychowawcy wyślą do Państwa na konto rodzica na LIBRUSIE login i hasło do zalogowania się. Proszę rodziców o zalogowanie się na tym koncie. Są to konta preferowane dla ucznia, wolne od reklam i tam będą dzieci otrzymywały  informacje. Zadbajmy o to aby było bezpiecznie ale dzięki temu będziecie Państwo otrzymywali lekcje na bieżąco..

Aby się zalogować trzeba otworzyć stronę www.google.pl i po prawej stronie jest zaloguj 

Konta są już utworzone więc wpisujemy otrzymany login - dalej - hasło (trzeba będzie je zmienić na swoje) i teraz albo otworzy nam się od razu poczta albo po prawej stronie w rogu jest 9 kropek i wybieramy gmaila. System jest bardzo domyślny, jeśli będą jakieś pytania to proszę pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Wszyscy jesteśmy w nowej sytuacji i szukamy najlepszych rozwiążań

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zmiana przekazywania lekcji.
Powered by Joomla 1.7 Templates