Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacja na temat podręczników

uwagaRok szkolny 2017/2018 dobiega końca. Prosimy Rodziców o dopilnowanie, aby wszystkie podręczniki zostały zwrócone. Jeśli podręcznik zaginął lub został zniszczony należy za niego zapłacić. Książki te są własnością szkoły i od września dostaną je młodsze roczniki.

Spotkania z Rodzicami

uwagaZgodnie z Harmonogramem spotkań z rodzicami  dnia 16 maja 2018r. odbędą się spotkania dla klas 0-III a 17 maja 2018r. dla klas IV - VII i klas gimnazjalnych. Spotkania rozpoczynają się o godz. 17.00. 

Zapraszamy!

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości,

wiosennego nastroju, serdecznych spotkań

w gronie rodziny i przyjaciół

życzy

jajo2

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7

im. Noblistów Polskich

w Szczecinku

Dla psa i kota na zająca

pieDo przerwy świątecznej, tj. do 28 marca 2018r., prowadzona będzie akcja "Dla psa i kota na zająca", czyli szkolna zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska. Karmę (suchą i w puszkach) można przynosić do: p.Ali Bochenek, p. Anety Ponichtery i p.Małgorzaty Bogorodź-Pióro.

Zachęcamy do udziału w akcji! 

Jesteśmy na Facebooku - znowu!

facebookPonownie ruszamy na Facebooku.  Zapraszamy do polubienia naszego fanpage 

Szkoła Podstawowa nr 7 w Szczecinku

Rekolekcje Wielkopostne 2018

r2015Rekolekcje Wielkopostne 2018 odbędą się od 12 do 14 marca 2018r. (poniedziałek, wtorek, środa). Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym planem rekolekcji. Klasy 0-6 nie mają w tych dniach lekcji i przychodzą tylko do szkoły na rekolekcje. Klasy 7 i gimnazjalne przychodzą na pierwsze 4 lekcje (od 8.00 do 11.30) a następnie z nauczycielem idą na rekolekcje. Kończą o 13.15 i idą do domu. Świetlica w te dni pełni dyżur opiekuńczy od godziny 6.45 do 16.00.

Czytaj więcej...

Jedź z nami w Karkonosze!

goryW dniach 5-8 czerwca 2018 r. Rada Rodziców klasy VIa  wraz z wychowawcą p.Marią Nowik organizuje fantastyczny wyjazd w Karkonosze. W planie m.in. zwiedzanie Wrocławia (Stare Miasto, Panorama Racławicka, poszukiwania wrocławskich krasnali itp.), wycieczka autokarowa do Szklarskiej Poręby (Wodospad Kamieńczyka, warsztaty zdobienia szkła w  Leśnej Hucie), zdobywanie Śnieżki (zjazd wyciągiem krzesełkowym, świątynia Wang, interaktywne zwiedzanie), Termy Cieplickie. Ponadto dyskoteka, ognisko, no i przede wszystkim – wiele godzin spędzonych wspólnie w autokarze :)

Czytaj więcej...

Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzeniabombki

życzymy zdrowia, pomyślności,

szczęścia każdego dnia,

a magia nocy betlejemskiej

i świąteczne refleksje

niech staną się inspiracją

do trafnych wyborów

i decyzji na teraz oraz cały 2018 rok

życzy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich

w Szczecinku

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

uwagaZapraszamy do zapoznania się z planem dyżurów nauczycieli w Menu Głównym - zakładce Nauczyciele

Obóz narciarski 2018

Po raz kolejny nasza szkoła organizuje obóz narciarski w dniach 21.01. - 27.01.2018r. w Czechach w miejscowości Rokytnice nad Jizerou. Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami...

Czytaj więcej...

List Prezesa KRUS

krusKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie przesyła list Prezesa KRUS adresowany do rolników i ich dzieci w którym przypomina o przestrzeganiu zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, zapewnieniu dzieciom opieki dorosłych podczas wakacji i nie angażowaniu do prac zawartch w wykazie czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.  Prosimy o zapoznanie się z dokumentem.

Szkolny Dzień Łasucha 2017

ciastoZapraszamy po raz kolejny do wspólnej zabawy z okazji Szkolnego Dnia Łasucha. Słodkie smakołyki i zdrowe przekąski (obowiązkowa chociaż jedna pozycja w menu) będziemy mogli sprzedawać, kupować i degustować już 9 lutego!

Naszych młodszych kolegów, Rodziców oraz wszystkich zaprzyjaźnionych łasuchów zapraszamy serdecznie do zakupów i konsumpcji.

Samorząd Uczniowski

Udział w WOŚP

20170115 155947Weronika Piotrowska z klasy 2b licząca pieniążki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

logo

Uwaga Rodzice

wazneW związku z Reformą Edukacji zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców na spotkanie z Dyrekcją szkoły  przed planowanymi  Spotkaniami z Rodzicami, które odbędą się 14 i 15 grudnia 2016r.

Spotkanie informacyjne z Dyrekcją odbędzie się pół godziny przed spotkaniami z wychowawcą czyli o 16. 30 (w środę i w czwartek).

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Aktualności.
Powered by Joomla 1.7 Templates