Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

uwagaZapraszamy do zapoznania się z planem dyżurów nauczycieli w Menu Głównym - zakładce Nauczyciele

Obóz narciarski 2018

Po raz kolejny nasza szkoła organizuje obóz narciarski w dniach 21.01. - 27.01.2018r. w Czechach w miejscowości Rokytnice nad Jizerou. Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami...

Czytaj więcej...

List Prezesa KRUS

krusKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie przesyła list Prezesa KRUS adresowany do rolników i ich dzieci w którym przypomina o przestrzeganiu zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, zapewnieniu dzieciom opieki dorosłych podczas wakacji i nie angażowaniu do prac zawartch w wykazie czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.  Prosimy o zapoznanie się z dokumentem.

Rekolekcje 2017

REKOLEKCJE 20 – 22 MARCA (PONIEDZIAŁEK – ŚRODA)

Poniedziałek

KLASY 0 – I

8.00 – wyjście sprzed szkoły do domu kleryków przy parafii Miłosierdzia Bożego

8.15 – 9.15 – Spotkanie

9.30 – powrót  (obok szkoły)

KLASY II – III

9.15 – wyjście sprzed szkoły do kościoła

9.30 – 10.30 - Spotkanie ze SŁOWEM I MOCĄ PANA…

10.45 -  powrót z kościoła (obok szkoły)

Czytaj więcej...

Szkolny Dzień Łasucha 2017

ciastoZapraszamy po raz kolejny do wspólnej zabawy z okazji Szkolnego Dnia Łasucha. Słodkie smakołyki i zdrowe przekąski (obowiązkowa chociaż jedna pozycja w menu) będziemy mogli sprzedawać, kupować i degustować już 9 lutego!

Naszych młodszych kolegów, Rodziców oraz wszystkich zaprzyjaźnionych łasuchów zapraszamy serdecznie do zakupów i konsumpcji.

Samorząd Uczniowski

Udział w WOŚP

20170115 155947Weronika Piotrowska z klasy 2b licząca pieniążki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

logo

Uwaga Rodzice

wazneW związku z Reformą Edukacji zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców na spotkanie z Dyrekcją szkoły  przed planowanymi  Spotkaniami z Rodzicami, które odbędą się 14 i 15 grudnia 2016r.

Spotkanie informacyjne z Dyrekcją odbędzie się pół godziny przed spotkaniami z wychowawcą czyli o 16. 30 (w środę i w czwartek).

Akcja "Wymień się książką"

bok2W ramach realizacji tegorocznego priorytetu, dotyczącego czytelnictwa, w naszej szkole podjęto się wielu działań, realizuje się programy edukacyjne i projekty. Nauczycielka języka polskiego, p.Maria Nowik zaproponowała akcję „Wymień się książką!” To szkolny projekt, opierający się na pomyśle „Booking crossingu”, bardzo popularnego nie tylko w naszym mieście, ale w Polsce i na świecie.

Czytaj więcej...

Harmonogram dyżurów nauczycieli od 3.10.2016r.

dyzurW zakładce Nauczyciele wypisane są dni i godziny dyżurów nauczycieli SP 7. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 

Zapisy na warsztaty matematyczne dla uczniów klas I

matSerdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas I wraz z dziećmi na warsztaty, których celem jest zachęcenie do zabawy matematyką. Chcemy pokazać co należy robić, by dziecko sprawniej liczyło, a w konsekwencji osiągało sukcesy w matematyce. W czasie zajęć zostaną przedstawione propozycje gier i zabaw matematycznych kształtujących umiejętności rachunkowe dzieci.

Czytaj więcej...

Pamięci Pani Joli...

IMG 04192Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki

 

Pani Jolanty Sawickiej.

 

Odszedł od nas wyjątkowy człowiek i pedagog.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Rodzicami

wazneW dniu 28 kwietnia 2016r. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Rodzicami przyszłych uczniów klas I i oddziału zerowego.

Zapraszamy

Koncert dla Narii

1430294657Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 wraz z Parafią p.w. Świętej Rozalii z Palermo w Szczecinku mają przyjemność zaprosić mieszkańców Szczecinka i okolic na charytatywny koncert pieśni religijnych, który odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia 2016 roku o godzinie 16.45 w kościele p.w. Św. Rozalii z Palermo w Szczecinku.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka datków do puszek na leczenie Narii Tomkowicz, 14-letniej mieszkanki Szczecinka zmagającej się z chorobą nowotworową.

Koncert upamiętni jednocześnie rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Po występie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 dostępne będą tomiki poetyckie związane z życiem śp. Ojca Świętego, napisane i zilustrowane przez dzieci.

Zapraszamy

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości,

wiosennego nastroju, serdecznych spotkań

w gronie rodziny i przyjaciół

życzy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7

im. Noblistów Polskich

w Szczecinku

jajo2

Sprawdzian klas 6 - 2016

sprPrzed nami Sprawdzian klas 6 - 5 kwietnia 2016r. (wtorek). Obecność uczniów na Sprawdzianie jest obowiązkowa. Uczeń, który nie przystąpi do Sprawdzianu nie może ukończyć szkoły podstawowej (mimo pozytywnych ocen końcowych). W sytuacjach losowych, gdy uczeń nie może przystąpić do Sprawdzianu rodzice (opiekunowie) mają obowiązek jak najszybciej poinformować o tym szkołę. Uczniowie nie mogą się spóźnić na egzamin, gdyż nie zostaną wpuszczeni.  Telefony i wszelkie urządzenia służące do porozumiewania się na odległość uczniowie zostawiają w klasie u wychowawcy. Wniesienie takiego urządzenia może spowodować unieważnienie egzaminu dla wszystkich. Więcej informacji na stronie CKE w zakładce Dla Rodziców...

Czytaj więcej...

Podziękowania

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

„Jedną z najpiękniejszych nagród, jakie człowiek otrzymuje w swoim życiu jest to, że zawsze, kiedy z całego serca stara się pomóc drugiemu, pomaga również sobie.”

rozaSłowa R. W. Emersona są próbą wyrażenia wdzięczności Rodzicom i Opiekunom - my, pracownicy i uczniowie SP7 w Szczecinku dziękujemy za mądre, bezinteresowne i serdeczne wsparcie akcji, związanej z wczorajszym Dniem Łasucha. Państwa zaangażowanie jest dowodem na to, że stanowimy wspólnotę w najpiękniejszym znaczeniu tego słowa. Cel, który przyświecał Dniowi Łasucha w bieżącym roku szkolnym był wyjątkowy - zarazem piękny i trudny. Wszystkie zebrane wczoraj pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie naszej serdecznej koleżanki, długoletniej nauczycielki SP7. Udało się nam wspólnie zgromadzić 5979,30 złotych.

To olbrzymi sukces nie tylko z powodu tak znaczącej kwoty, ale przede wszystkim dlatego, że połączyło nas zrozumienie, empatia i dobroć. A „tam, gdzie jest wielka dobroć, tam zawsze zdarzają się cuda.” (W. Cather)images

                Dziękujemy Państwu za ten cud!

Maciej Kaźmierski

Maria Wiatrowska

w imieniu Grona Pedagogicznego oraz Uczniów

Copyright © 2017 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Aktualności.
Powered by Joomla 1.7 Templates