Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zmiana przekazywania lekcji

W związku ze zmianami i propozycjami MEN w udostępnianiu, wysyłaniu i prowadzeniu nauczaniu online zmieniamy sposób przekazywania zadań dla uczniów. Materiału jest sporo i dlatego już nie przez stronę ale każdy nauczyciel sam będzie wsyłał zadania dla klasy (ucznia) na konta wygenerowane dla każdego ucznia na Gmailu. Konta są utworzone na szkolnej domenie i dlatego mają określoną budowę. Nie sa to konta ogólnodostępne tylko zweryfikowane dla naszej jednostki edukacyjnej. 

Sposób logowania:

dla klas 4-8: Uczniowie tych klas już pracują na swoich kontach. Jeśli ktoś nie pamięta czy loginu czy hasła to proszę o taką informację

dla klas 1-3: Wychowawcy wyślą do Państwa na konto rodzica na LIBRUSIE login i hasło do zalogowania się. Proszę rodziców o zalogowanie się na tym koncie. Są to konta preferowane dla ucznia, wolne od reklam i tam będą dzieci otrzymywały  informacje. Zadbajmy o to aby było bezpiecznie ale dzięki temu będziecie Państwo otrzymywali lekcje na bieżąco..

Aby się zalogować trzeba otworzyć stronę www.google.pl i poprawej stronie jest zaloguj 

Konta są już utworzone więc wpisujemy otrzymany login - dalej - hasło (trzeba będzie je zmienić na swoje) i teraz albo otworzy nam się od razu poczta albo po prawej stronie w rogu jest 9 kropek i wybieramy gmaila. System jest bardzo domyślny, jeśli będą jakieś pytania to proszę pisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Wszyscy jesteśmy w nowej sytuacji i szukamy najlepszych rozwiążań

Dane do logowania

wykrzyknikRodziców i uczniów, którzy nie  moga zalogować się na LIBRUSA lub na pocztę szkolną na gmaila prosimy o kontakt na emaila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (609 024 766)

W wiadomości proszę podać imię i nazwisko ucznia i klasę.

Uwaga ósmoklasiści!

Webinar powtórzeniowych dla ósmoklasistów . Dzisiaj (czwartek) o godz 19:00. -  zajrzyjcie, przyda się.                                                                      

 
 

Logopedia dla klas 1-3

logopedaDzień dobry,

zamieszczam poniżej ćwiczenia usprawniające narządy mowy. Można je potraktować jako formę zabawową, która przyda się każdemu dziecku.
   Problem niepoprawnej, a czasami po prostu niestarannej wymowy to ważna sprawa. Dziecko, które niepoprawnie lub niestarannie mówi, później też niepoprawnie pisze. Zachęcam więc do ćwiczeń – od nich właśnie zaczniemy. Później przejdziemy do ćwiczeń, które można wykonać w domu i które będą nastawione na terapię określonych wad wymowy.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłej pracy/zabawy

 Logopeda: Alina Tarkowska

Czytaj więcej...

Zadania dla klas

Wszyscy pilniej pracują i aby usprawnić znalezienie lekcji dla danej klasy proszę kliknąć w link:

 

Klasa 1a Klasa 1b Klasa 1c
     
     

 

Strony edukacyjne

Przedstawiamy linki do stron edukacyjnych dla uczniów:

Da Vinci:

https://vod.pl/da-vinci-learning?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=vod_marketing_programy-dla-dzieci_davinci&fbclid=IwAR1-TLoISt_8wbKvxrePdtEPJsJQVYyoRT8gVghp40lIYfCIgamnoExp2Ak

Matematyka:

https://matematykawpodstawowce.pl/nauka-matematyki-w-domu/?fbclid=IwAR122y1k_16uchA82FscR44r1tHy61Y7L-rrzxrFy97hRnV78isTu2AtxsY

https://pistacja.tv/

Arkusze do egzaminu klas 8:

https://szaloneliczby.pl/egzamin-osmoklasisty/

E-podręczniki:

https://epodreczniki.pl/ksztalcenie-ogolne/szkola-podstawowa/matematyka

Matzoo

https://www.matzoo.pl/

Dyktanda dla klas 1-3

https://www.dyktanda.net/dyktanda.php?fbclid=IwAR1xmPwrWny2poieY1Ic50dsfk3yI5V5zTWTWcyAMtAUdP6O2tudXoNfKqY

Squla

https://www.squla.pl/utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=Parents&utm_content=graph1&fbclid=IwAR1P-jp3Hdn_gBugZONA5eJNWgceAWZVVoaw2zS9Uzn0AO-n9ylcAxHpKiY

 

Nauka w domu

bok2Zapraszamy uczniów od poniedziałku (16.03.2020r.) na naszą stronę aby zapoznać się z zadanymi pracami. Uczniowie klas 1-6 będą miały do wykonania zadania na naszej stronie. Uczniowie klas 7-8 oprócz zadań ze strony powinni kontrolować swoje szkolne poczty gdyż tam też mogą pojawić się informacje.

Nie straćmy tego czasu, gdyż klasy 8 po powrocie mają egzaminy, więc trzeba się dobrze przygotować!

Kangur - odwołanie!

liczeW związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16.04 br.

Uwaga Rodzice!

wykrzyknikDyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 informuje, że na podstawie decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa 

zawiesza się zajęcia

1) dydaktyczno - wychowawcze od 16.03.2020 - 8.04.2020 

 w dniach 12 - 13.03.2020r. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze dla dzieci pozostających bez opieki rodzicielskiej (w godzinach pracy świetlicy szkolnej) - MEN

3) Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów planowane w dniach 16 - 18.03.2020r. w kościele pw. Św. Rozalii w Szczecinku zostają odwołane.

4) Obiady wydawane w stołówce szkolnej w dniach 16 - 8.04.2020r. nie będą wydawane!

Uszczegółowione informacje zostaną przesłane wszystkim rodzicom w Librusie (dzienniku internetowym)

Plan rekolekcji 2020 - odwołane!

rekZapraszamy do zapoznania się z planem rekolekcji, które odbędą się w naszej szkole w dniach 16 - 18 marca 2020r. W tych dniach nie ma zajęć edukacyjnych dla klas I - VII. Klasy VIII będą miały zajęcia dodatkowe lub testy próbne (dokładne informacje będą w późniejszym terminie). 

Niedziela - 15.03.2020r. - godz. 11.00 - Msza św. - Rozpoczęcie rekolekcji

Poniedziałek - 16.03.2020r.

KLASY I-III

8.45 - wyjście sprzed szkoły do kościoła

9.00 - 9.45 - Spotkanie ze Słowem

10.00 - powrót z kościoła przed szkołę

KLASY IV - V

10.00 - wyjście sprzed szkoły do kościoła

10.15 - 11.15 - Spotkanie ze Słowem

11.30 - powrót z kościoła przed szkołę

KLASY VI - VIII

11.45 - wyjście sprzed szkoły do kościoła

12.00 - 13.00 - Spotkanie ze Słowem

13.00 - powrót z kościoła przed szkołę

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - Ważne!

Infolinia

Prosimy o zapoznanie się z materiałami związanymi z obecną sytuacją.

1. Co musisz wiedzieć - zasady 1

2. Co musisz wiedzieć - zasady 2

3. Plakat - telefony

4. Wykaz szpitali zakażnych

5. Telefony alarmowe 

 

Pomagać zawsze warto! Paczka dla Rodaków na Kresach Wschodnich.

20191209 103931Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zorganizowaniu świątecznych paczek żywnościowych dla polskich kombatantów, żołnierzy AK, Sybiraków, opiekunów miejsc pamięci  narodowej i ich rodzin mieszkających na Wileńszczyźnie i na Białorusi. Uczniowie wyrazili chęć pomocy Polakom, przynosząc produkty spożywcze do paczek. Najważniejszy jest dar serca i wyraz naszej pamięci o Rodakach, którzy pozostali na Wschodzie i są ostatnimi świadkami polskości tamtych terenów.  Wzorem lat ubiegłych paczki zostały przekazane Stowarzyszeniu „Grupa Rekonstrukcji  Historycznej GRYF”, które włącza się w koordynację akcji zbierania paczek dla Polaków.

Czytaj więcej...

Literacka Nagroda Nobla 2018 - Olga Tokarczuk

73172481 2368468029948487 2478717719210360832 o scaled

Literacka Nagroda Nobla za 2018 

Ostatnie pożegnanie

zosia

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

 ś.p. mgr Zofii Irminy Beby – Bednarczyk

emerytowanej nauczycielki muzyki.

 

        Żegnamy członka naszej Szkolnej Rodziny… wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży, wspaniałego Pedagoga i Przyjaciółkę

Pozostawiła w historii naszej „Siódemki” pięknie zapisane karty.

 

  • Msza św. żałobna przy urnie zostanie odprawiona w sobotę 3 sierpnia o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Zegrzu Pomorskim. Wcześniej o godz. 11:30 różaniec w intencji zmarłej.
  • Msza św. pogrzebowa i procesja do grobu we wtorek 6 sierpnia w Parafii pw. Wszystkich Świętych  w Starachowicach.

 

  • Msza św. pożegnalna od Grona Pedagogicznego i Pracowników Szkoły w intencji ś.p. zmarłej Zosi  zostanie odprawiona w poniedziałek 16 września  o godz. 18:00 w kościele parafialnym p.w. Św. Rozalii  w Szczecinku.
Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Aktualności.
Powered by Joomla 1.7 Templates